Elektroninių parduotuvių kūrimas

UAB „IT City“, išnaudodama patirtį programavimo ir marketingo srityse, sukuria sėkmingai veikiančias el. parduotuves. Mūsų patikimumą ir kompetenciją atspindi įgyvendinti projektai ir klientų pasitikėjimas. Pasirūpiname elektroninių parduotuvių kūrimu, priežiūra ir aptarnavimu.
UAB „IT City“ dažniausiai naudoja šias pasaulyje gerai žinomas ir patikimas el. komercijos platformas internetinių parduotuvių kūrimui:

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė komercija (elektroninių parduotuvių kūrimas) tampa vis aktualesnė sritis, kadangi visame pasaulyje dalis jų klientų vis dažniau renkasi greitą ir patogų apsipirkimo būdą internetu. Internetinių parduotuvių kūrimas – reikalauja kompleksinio paslaugų paketo, kurį kokybiškai gali suteikti tik įvairių sričių specialistų komanda. Žemiau pavaizduotas „IT City“ požiūris į elektroninės parduotuvės kūrimą.
elektroniniu-parduotuviu-kurimas-grafikas
Projekto valdymas: labai svarbi dalis, kadangi tikslų ir priemonių juos pasiekti pasirinkimas nulemia didžiąją dalį projekto eigos. Pasirūpiname integracija su mokėjimo sistemomis, bankais, taip pat suderiname el. parduotuvės darbą su prekių vežėjais. Prireikus automatizuojame verslo procesus.
Dizainas: vizualinis sprendimas tiesiogiai lemia klientų elgseną bei pirkimo procesą. Jam skiriame didelį dėmesį. Kurdami elektronines parduotuves, naudojame prototipus, kurie padeda patobulinti struktūrą bei dizaino elementus. Pasirūpiname kokybišku produktų pateikimu bei aprašymais.
Programavimas: be klaidų atlikti programavimo darbai yra pagrindas visos internetinės parduotuvės, kadangi tai užtikrina sklandų klientų apsipirkimą bei pastovų veikimą. Pasirūpiname visapusišku serverio parengimu ir jo priežiūra.
Marketingas: sėkmingai atliekame optimizavimą Google paieškos sistemai, kas atveda didelį skaičių potencialių klientų, tai yra vienas pagrindinių pardavimų kanalų. Šiais laikais neatsiejama el. komercija nuo socialinių tinklų. Konsultuojame klientus, kaip pasitelkus naujienlaiškius ir kitas priemones išsaugoti klientų lojalumą ir pritraukti naujų.

facebook g+ twitter

El. parduotuvių klientų elgsenos analizė ir priežiūra: veikiančioje el. parduotuvėje daliai lankytojų rodome alternatyvų dizaino variantą. Išanalizavus jų elgseną, sužinome, kurie sprendimai pasiteisino ir atliekame korekcijas, kurios matomos visiems.

Mūsų sukurtų interneto svetainių aprašymai – Projektai.
Parašykite mums info@itcity.lt, kad galėtume pasiūlyti sėkmingus sprendimus arba kreipkitės šiais kontaktais.

city